Dětské rostoucí židle

Ujistěte se, že jejich první židle je opravdu skvělá židle

Dítě není malý dospělý. Má specifické nároky na svět kolem sebe, sedací nábytek nevyjímaje. Na rozdíl od dospělých děti stále rostou, vyvíjí se a mění se i jejich potřeby. Dětské židle ALBA na tyto potřeby reagují a mají nespornou výhodu – díky snadné nastavitelnosti rostou spolu s dětmi.

Kvalitní rostoucí ergonomická židle respektuje požadavky na ergonomické sezení a umí se přizpůsobit měnícím se proporcím dítěte i charakteru jeho pohybu. Není tedy nutné pořizovat novou židli pokaždé, když dítě povyroste, protože díky nastavitelnosti mu bude rostoucí židle dobře sloužit až do dospělosti.

Nezbytná nastavitelnost a veselé barevné kombinace 

K podpoře ergonomického sezení dobře poslouží výškově nastavitelné opěradlo, které se snadno přizpůsobí velikosti dítěte. Samozřejmostí je i ergonomicky tvarovaný sedák s možností úpravy výšky a zejména i hloubky sedu. Pohyb usnadní kolečka a 360stupňové otáčení. V případě, že je deska pracovního stolu vysoko, lze židli vybavit aretačním kruhem pro optimální oporu nohou. Rodiče neposedných začínajících školáků ocení možnost zvolit neotáčivý píst, který zaručuje daleko větší soustředěnost dítěte při učení, jelikož zamezuje otáčení do stran.

Zejména mladistvým pak přijdou vhod přídavné područky, které uleví oblasti ramen a zároveň usnadní držet ruce v ideální poloze při psaní.

Protože víme, jak důležitou roli hrají u dětí barvy, nabízíme čalounění dětských židlí ALBA v nejrůznějších barevných kombinacích, které uspokojí často náročný vkus malých i velký školáků. Nejen u dětských židlí pak nabízíme potahové materiály, které se snadno udržují. Židle tak vašim dětem vydrží dlouhé roky v perfektním stavu.

Dětské rostoucí židle FUXO s řadou volitelných doplňků 

Naše dětské rostoucí židle FUXO splňují všechny náročné požadavky na ergonomické sezení. Díky jedinečnému systému nastavení jsou vhodné pro děti již od pěti let a díky prvotřídním a testovaným komponentám jim bezpečně vydrží až do dospělosti. 

Hravý design ve dvou provedeních s bohatým výběrem barevných kombinací navíc dokonale doplní interiér dětského či studentského pokoje.

Na výběr je řada volitelných doplňků jako fixní nebo výškově stavitelné područky, aretační kruh pro oporu nohou menších dětí nebo neotáčivý píst, který zaručí klid a soustředění při učení.

Zaujaly vás produkty značky ALBA a chcete se s námi spojit?

Kontaktujte nás!