Referenční projekty

Dodáváme nábytek do špičkových projektů náročných klientů

Biotechnologické a biomedicínské centrum Akademie věd a Univerzity Karlovy

Sedacím nábytkem ALBA jsme kompletně vybavili pražskou budovu výzkumného areálu BIOCEV.  Do veřejných prostor, kde jsou židle často používány různými uživateli, byly zvoleny židle ESET. Ty jsou díky kovem vyztužené kostře potažené probarveným plastem velmi odolné a snadno se čistí. V kancelářích jsme umístili židle LARA VIP, které díky hloubkově nastavitelné bederní opěrce poskytují vysoký komfort i při dlouhodobém sezení.

Investiční skupina K&L Rock

Nové kancelářské prostory společnosti K&L Rock jsme vybavili dvěma řadami našich kancelářských židlí. Zástupcem vyšší třídy je GAME ŠÉF VIP se sedákem z injektované pěny a prodyšným opěrákem s měkčenou bederní opěrou, která poskytuje maximální pohodlí při každodenním sezení. Židle YORK SÍŤ se synchronní mechanikou nabízí skvělý poměr ceny a kvality a je ideálním řešení sezení pro do společných i samostatných kanceláří společnosti.

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky

Budovu CIIRC jsme kompletně vybavili stohovatelnými židlemi FILO, které lze snadno přemístit a skladovat dle aktuálních potřeb institutu. Do kanceláří jsme zvolili špičkové ergonomické židle GAME ŠÉF s pohodlným širokým sedákem, síťovaným opěrákem a zvýšenou nosností, aby židle vyhovovaly široké škále uživatelů.

 

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky

Do celé budovy Ministerstva zahraničních věcí ČR jsme dodali tři typy židlí ALBA. Atypickou židli s opěrákem potaženým samonosnou látkou jsme speciálně vyvinuli na základě požadavků architektů ministerstva. Pohodlné sezení zaměstnancům i návštěvám poskytnou ergonomické židle JOB se sedákem a opěrákem z odolné injektované pěny a očalouněné vysoce zátěžovou látkou Bondai. Portfolio kancelářského sezení pak doplňují židle REFLEX se synchronní mechanikou a masážními válečky na opěráku.