Židle 24/7

Pomáhají zachraňovat životy, chránit majetek a udržet soustředění po dlouhou dobu

Když jde o bezpečí, musí jít kompromisy stranou. Proto v Albě vyrábíme židle a křesla do 24hodinových provozů s  maximálním zaměřením na jejich odolnost, nekompromisní ergonomii a kvalitu použitých materiálů.

Židle používané ve vícesměnném provozu jsou už na první pohled odlišné. Navrhli jsme je robustní a s mimořádným důrazem na optimální oporu celého těla. Připravené na to, abyste při sezení na nich dokázali udržet plnou pozornost a mohli vykonávat svou práci na sto procent. A také, aby vydržely zápřah celodenní práce nebo náročný směnný provoz.

Extrémně pevná konstrukce

Základem židle, která bude bezvadně sloužit po dlouhé roky, je odolná konstrukce z prémiových komponent. Jen tak židle odolá vysokému zatížení a intenzivnímu používání různými uživateli. Aby taková židle zvládla co nejširší váhové spektrum, je jejím klíčovým měřítkem dostatečně vysoká nosnost.

U židlí ALBA určených do náročných provozů jsou samozřejmostí speciální, vysoce odolné potahové materiály. Ty jsou zárukou, že i značně namáhaná židle bude dlouhodobě odolná proti oděru a prosezení typickým právě pro nepřetržité provozy.

Snadná nastavitelnost

Vedle parametru odolnosti je důležitou vlastností zátěžové židle její nastavitelnost. Židle tak musí být přizpůsobitelná nejen různým hmotnostem, ale také odlišným typům postav. Ideální nastavení židle zajišťuje správné držení těla a poskytuje perfektní oporu páteři i svalům.

Nezbytností je kvalitně polstrovaný ergonomický sedák a vysoký, anatomicky tvarovaný opěrák, který poskytuje oporu v celé délce páteře ke snížení napětí a únavy. K židlím 24/7 pak nabízíme také pohodlné područky, které pomáhají rozložit váhu paží a brání přetěžování svalů v oblasti ramen a krku.

Vynikající nosnost a odolnost ergonomických židlí DISPOS

Nabídce židlí ALBA pro nonstop provozy vévodí židle DISPOS s výškově nastavitelnou podpěrou hlavy a sklopnými čalouněnými područkami.

Oděruvzdornost potahu do 24hodinových provozů zajišťuje vysokozátěžová látka Bondai s odolností 150 000 cyklů Martindale. Židle je skvělou volbou pro náročná pracoviště, ve kterých je dlouhodobý komfort při sezení zásadní.

Další oblíbené židle 24/7 

Ergonomická, plně čalouněná kancelářská židle navržená pro profesionální použití v nepřetržitých provozech

Zaujaly vás produkty značky ALBA a chcete se s námi spojit?

Kontaktujte nás!