Konferenční a jednací židle

I když se hosté zdrží jen chvíli, ať se jim u vás sedí dobře

Židle pro krátkodobé sezení doplňují naše portfolio sedacího nábytku. Nejčastěji se nimi setkáte v zasedacích místnostech, na úřadech, v čekárnách různých institucí, ale také v aulách a konferenčních sálech.

Klíčovým parametrem tohoto sezení je zejména pohodlí, odolnost a funkčnost. Moc dobře víme, že i u konferenčních židlí hraje velkou roli také design, který vhodně koresponduje s celkovým stylem interiéru. Aby židle vyhověla svojí konstrukcí a tvarem co nejrozmanitější skupině uživatelů, jsou naše konferenční židle nejen ergonomické, ale také vyráběné z vysoce odolných materiálů.  

Různé materiály pro rozličné účely použití 

Do hotelů, zasedacích místností nebo konferenčních sálů jsou ideální židle s čalouněným sedákem i opěrákem. Poskytují totiž vyšší míru pohodlí a zároveň je možné u nich zvolit vhodný typ potahového materiálu. V místech s velkou návštěvností se osvědčí látky s vysokou odolností proti prodření. Do zdravotnických zařízení nabízíme čalouněné židle se speciální bakteriostatickou úpravou nebo jiné povrchy, které se snadno hygienicky udržují.

Nenáročné na údržbu jsou například židle se síťovaným opěrákem, případně i sedákem, které navíc skvěle větrají. Snadná omyvatelnost je výhodou plastových, dřevěných či celokovových židlí, lavic nebo multisedáků, které se hodí do prostor s velkým pohybem lidí – nejčastěji se umísťují do čekáren nemocnic či úřadů nebo třeba do jídelen. Jejich výhodou je vyšší odolnost vůči poškození a snadná manipulace. 

Vysoký komfort pro lepší koncentraci  

Míru pohodlí pro sedícího určují primárně rozměry a tvar sedáku a opěráku. Sedák konferenční židle by měl být široký, aby poskytl dostatečný prostor pro sezení. Zaoblená přední hrana je důležitá pro snížení tlaku na stehna a zároveň zlepšuje prokrvení dolních končetin. Vyšší opěrák pak umožňuje lepší oporu při dlouhých jednáních. Pohodlí při sezení značně ovlivňuje schopnost koncentrace, což je důležité zejména při déle trvajících schůzkách nebo školeních.

S ohledem na rozličné spektrum uživatelů konferenčních židlí je nutné také zvážit nosnost a stabilitu konstrukce židle. Vyšší komfort poskytnou sedícím i područky s loketní opěrkou nebo třeba přídavné stolky, které usnadňují psaní poznámek.  

Reprezentativní konferenční židle SQUARE pro komfort vašich hostů 

Absolutní pohodlí na schůzkách, školeních nebo v čekárnách zajistí prémiové židle SQUARE  s čalouněným sedákem i opěrákem. V nabídce máme pestrou paletu potahových materiálů různých barev, vzorů i funkčních vlastností od extrémní odolnosti proti oděru přes vodoodpudivost až po speciální bakteriostatické povrchové úpravy vhodné do zdravotnických zařízení. Praktickou výhodou židlí SQUARE je jejich stohovatelnost, díky které je lze snadno přenášet a skladovat.

Další oblíbené židle ALBA do konferenčních a jednacích místností

Všestranný multitalent, který představuje elegantní řešení do každého prostoru – v nabídce také v provedení lavice

Zaujaly vás produkty značky ALBA a chcete se s námi spojit?

Kontaktujte nás!