O nás

Zlepšujeme pracovní prostředí a pomáháme rozvinout váš plný potenciál.

ALBA CR: Špičkový výrobce a dodavatel sedacího nábytku

S historií výroby kancelářských židlí a křesel vinoucí se od poloviny 90. let 20. století je dnes ALBA předním středoevropským výrobcem a dodavatelem sedacího nábytku. Šíře sortimentu, propracované modelové řady s osobitým charakterem a především vysoká kvalita výroby z ní dělá partnera první volby pro celou řadu předních firem v oblasti vybavování interiérů, architektonických studií i designérů.

Rodinná firma tří generací

Dobré vztahy se udržují nejsnáze mezi blízkými lidmi. Těmi nejbližšími. Proto kontinuitu a vysokou úroveň integrity zaručují hned tři generace rodiny Laubeů – ředitel firmy Milan Laube, finanční ředitel František Laube a exportní manažerka Sabina den Brinker. A stejně tak patří k velké rodině ALBA i všech více než 100 zaměstnanců firmy.

3 výrobní závody a 100 zaměstnanců

Vlastní výroba nábytku probíhá ve třech výrobních závodech, které disponují technologií umožňující nejen nejrůznější čalounické práce, ale také výrobu výplní židlí a křesel. Z centrály firmy ve Škvorci nedaleko Prahy jsou pak řízeny obchodní operace po celé evropské síti odběratelů a partnerů.

Klíčové milníky ALBA CR

1995
Založení ALBA Trading
1996
Otevření pobočky v Brně
1997
Zahájení výroby v továrně Praha-Xaverov
1999
Otevření pobočky v Ostravě
2000
Založení slovenské pobočky ALBA SR
2002
Stěhování do současného sídla ve Škvorci u Prahy
2007
Přejmenování na ALBA CR
2016
Zahájení výroby divize polyuretanu
2020
Otevření zrekonstruovaného showroomu ve Škvorci
2021
Získání ocenění Česká kvalita od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR